[ פרוייקטים ]

בנצ"י בואו נצליח יחד, פעולות נוער

בנצ"י" בואו נצליח יחד, פעילות עם נוער

הרב הלל ריינוס, 052-6070316
בכל ליל חמישי, בין 00:00-03:00 , "פותחים שולחן בכיכר"- פוגשים את הנוער, מדברים בגובה העיניים, לומדים, שרים וכמובן- יש כיבוד מפנק…
אנו מאמינים שיש לנוער צימאון ורצון לשמוע על דרך אחרת, דרך שיש בה אמונה ותקווה, שלמרות כל הקשיים אפשר להרים את הראש,להצליח ולצמוח ביחד לחיים שמחים ואופקים חדשים, ובתוך כך ליצור חברה טובה וצודקת הנאמנת לערכים האיתנים של עם ישראל.
היה שותף בהצלחת הנוער, בעידוד הגיוס לצה"ל ובמתן כלים חינוכיים-חברתיים! עלות שבועית 1,250 ש"ח

"בצוותא" מועדון גמלאים

"בצוותא" מועדון גמלאים

הרב יאיר הילר, 054-7684033
מועדון "בצוותא" פונה לקהל יעד של גמלאים דתיים / מסורתיים וחילוניים אשר שימור ולימוד המסורת היהודית חשובה להם.הגמלאים המשתתפים במועדון מגיעים אליו מדי יום באמצע השבוע ונהנים מתכנית לימודים עשירה במהלך שעות הבוקר עד הצהריים. התכנית כוללת לימודי יהדות באווירה נעימה, שיח חברים בנושאים אקטואליים, שירה משותפת, טיולים ומסיבות סביב מעגל השנה ועוד. כל אלו תורמים להפגת בדידותם ומסייעים להגברת תחושת החיוניות והחוסן החברתי- קהילתי.
היה שותף בחיבור הבין דורי בחברה הישראלית! עלות יומית 450 ש"ח.

חלוקת סלי מזון

חלוקת סלי מזון

חנניה גרוסמן, 052-6051161
גרעין נצר אריאל מעניק מדי שבוע בעיר אריאל וישובי השומרון כ 80 סלי מזון למשפחות נזקקות ולקראת החגים למעלה מ 250 סלים. המשפחות הינן בעלות רקע סוציו-אקונומי קשה, בחלקן משפחות חד הוריות או מפרנס יחיד בבית. אנו רואים ערך גדול בסיוע למשפחות נזקקות אלו אשר נבדקות ומאושרות לסיוע על ידי מפעילי הגמ'ח. הסל כולל: עוף/דג, פירות, ירקות, קטניות, שימורים, מוצרי מכולת שונים וחלות לשבת. הסלים מחולקים ע"י מתנדבים.
היה שותף בבניין החסד בעיר אריאל! עלות סל מזון – 150 ש"ח

"אור בעיר" מרכז מתנדבים

"אור בעיר" מרכז מתנדבים

אתי ואזנה, 054-2335632
המרכז פועל באריאל זה מספר שנים. מטרת המרכז למפות את צרכי ומקומות ההתנדבות השונים בעיר ו "לשדך" לכל תחום מתנדבים שונים. מרכז המתנדבים מפעיל מיזמי עזרה ותמיכה עבור הנצרכים סביב מעגל השנה (כסיוע בבניית סוכות, נקיון פסח ועוד) וכן מפעיל גם פרוייקטים המעצימים אוכלוסיות חלשות בעיר כהוקרת ניצולי שואה וסיוע לקשישים. מתנדבינו מגיעים אל משפחות ובודדים על בסיס קבוע או משתנה, לפי הצורך- וכל זאת בשת"פ עם הגורמים השונים בעירייה, עם תושבי העיר והיישובים בסביבה וכן עם מוסדות חינוך במרחב.

מתי פעם אחרונה עשית משהו טוב למישהו אחר? מרכז "אור בעיר" קורא לך להצטרף לעשייה החברתית בעיר אריאל. לפרטים נוספים לחצו על הקישור גם אני רוצה להתנדב

לפרטים ניתן להכנס לדף הפייסבוק שלנו- "אור בעיר"
היה שותף בתרומתך לחיזוק המתנדבים באריאל!

"עוז רועי" ו- "נצר אריאל" בתי מדרש לסטודנטים

"עוז רועי" ו- "נצר אריאל" בתי מדרש לסטודנטים

יצחק ואזנה, 054-5684926
"עוז רועי" ו"נצר אריאל" הם בתי מדרש לסטודנטים שהגרעין מפעיל באוניברסיטת אריאל מזה 12 שנים.
מדי שנה צועדים עמנו יותר מ-1,000 סטודנטים וסטודנטיות מרקע דתי ושאינו דתי, במסלול מרתק של לימודי יהדות ופעילות חברה ותרבות איכותית. יחד אנו עוסקים בנושאי יסוד קיומיים, ומוסיפים נדבכים של עומק לזהות היהודית והאישית של המשתתפים.התכנית מועברת ע"י רבנים, מרצים ומרצות בעלי נסיון ומוכרת ע"י האוניברסיטה לקבלת נקודות זכות.
לפרטים ניתן להכנס לאתר שלנו: BMS-ARIEL
אמץ סטודנט! היה שותף בהעמקת הזהות היהודית בחברה הישראלית בתרומה בסך 1,500 ש"ח!

מכון אריאל לבר מצווה ע"ש יעקב ולאה דינה שטרנקלר ז"ל

מכון אריאל לבר מצווה ע"ש יעקב ולאה דינה שטרנקלר ז"ל

איתי סנדיק, 054-6805607
מכון אריאל לבר-מצווה מפגיש בכל שנה עשרות נערים מרקע שאיננו דתי, עם עולמה של היהדות. לצד הנחת תפילין ולימוד הקריאה בתורה, ההכנה לבר מצווה כוללת היכרות רחבה עם תכנים יהודיים – מעגל השנה, ארון הספרים היהודי, מעגל החיים ומושגי יסוד. כל נער מקבל מלמד אישי והלימוד נעשה תוך התאמה ספציפית לכל אחד ואחד.
אמץ תלמיד!
היה שותף בהעמקת הזהות היהודית באריאל בתרומה בסך 750 ש"ח

מרכז משפחה "בניין אריאל"

מרכז משפחה "בניין אריאל"

הרבנית אפרת טויל, 054-7725638
חיי הנישואין והקשר הזוגי מהווים הזדמנות נפלאה לצמיחה מחודשת . מרכז "בניין אריאל" שם לעצמו מטרה להוות כתובת בנושאי הכנה לחיי נישואין , משפחה וזוגיות, כל זאת מתוך לימוד במקורות ומסורת ישראל במסגרת פרטנית ונעימה.

פעילות קהילתית

פעילות קהילתית

רכזת פרוייקטים-גילה שטרן, 054-9414656
במסגרת תחומי העשייה של הגרעין, אנו מקיימים פעילות קהילתית ענפה אשר מטרתה המרכזית הינה בניית החוסן הקהילתי- בדגש על מתן מענה לפי קבוצות היעד השונות. הפעילות מורכבת מאירועים קהילתיים-תרבותיים, סדנאות, כינוסים, קבוצות לימוד ושיח וכן פעילות סביב מעגל השנה, בדגש על התנדבות בקהילה והפעלות המיועדות לחברי הגרעין ולקהל הרחב בעיר.
היה שותף בתרומתך לחיזוק המרחב והחוסן הקהילתי!

מעון נצר אריאל

מעון נצר אריאל

צביה רוזנצווייג, 058-7819775
גרעין נצר אריאל מפעיל מעון עם כ-60 ילדים מתוקים הפועל למעלה מ-10 שנים מתוך מסירות, רגישות ומקצועיות רבה.המעון נותן לילדים את המרב על מנת שיתפתחו במבחינה רגשית, חינוכית ופיזית באופן הטוב ביותר.בימים אלו אנו נערכים להעתקת מבנה המעון על מנת להתחיל בבניית מעון הקבע העתידי אשר יאפשר לקלוט לתוכו מספר רב של ילדים.מהלך זה דורש מאתנו משאבים רבים.
היה שותף בתרומתך לחיזוק מעון נצר אריאל!
דילוג לתוכן